Forum Opinie o Agencjach zatrudnienia i oferty Pracy Strona Główna Opinie o Agencjach zatrudnienia i oferty Pracy
POLSKIE FORUM O PRACY W UE

Cieśla konstrukcyjny

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Opinie o Agencjach zatrudnienia i oferty Pracy Strona Główna -> Agencje Pośrednictwa Pracy w NL
Autor Wiadomość
koncepcja28
FORUMOWICZ
FORUMOWICZ

Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 404
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4

PostWysłany: Śro 8:52, 27 Sie 2014     Temat postu: Cieśla konstrukcyjny

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926. Od ponad 8 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla norweskiego pracodawcy poszukujemy kolejnych kandydatów na stanowisko:
CIEŚLA KONSTRUKCYJNY
Miejsce pracy : Bergen (NORWEGIA)
Rozpoczęcie pracy : od zaraz
Obowiązki: budowa domów, szkół, mieszkań w szkielecie drewnianym oraz prace wykończeniowe.
Wymagania:
Dobra znajomość j. angielskiego lub norweskiego, język będzie weryfikowany podczas rozmowy telefonicznej,
Doświadczenie zawodowe min. 5 lat w budowie domów w szkielecie drewnianym,
Preferowani kandydaci, którzy posiadają doświadczenie w pracy w Norwegii lub innym kraju skandynawskim.
Norweski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę z pracodawcą norweskim,
Praca na pełny etat plus nadgodziny - min. 37,5 max 48 godzin w tygodniu,
Atrakcyjne wynagrodzenie – od 171 NOK/h
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne,
Pomoc w znalezieniu zakwaterowania.
Sposób aplikowania: CV w języku angielskim, wraz z klauzulą dotyczącą przetwarzania danych osobowych, kopie dokumentów potwierdzających wykształcenie, umiejętności i doświadczenie zawodowe prosimy przesyłać na
Koniecznie z adnotacją w temacie maila: ‘CIEŚLA Norwegia ’
  Serdecznie dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Opinie o Agencjach zatrudnienia i oferty Pracy Strona Główna -> Agencje Pośrednictwa Pracy w NL Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)