Forum Opinie o Agencjach zatrudnienia i oferty Pracy Strona Główna Opinie o Agencjach zatrudnienia i oferty Pracy
POLSKIE FORUM O PRACY W UE

Spawacz rur

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Opinie o Agencjach zatrudnienia i oferty Pracy Strona Główna -> Agencje Pośrednictwa Pracy w NL
Autor Wiadomość
koncepcja28
FORUMOWICZ
FORUMOWICZ

Dołączył: 21 Sie 2014
Posty: 404
Przeczytał: 0 tematów

Ostrzeżeń: 0/4

PostWysłany: Wto 17:31, 07 Paź 2014     Temat postu: Spawacz rur

Koncepcja jest Agencją Pośrednictwa Pracy w kraju i za granicą.
Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Gospodarki i Pracy nr 1926.
Od ponad 10 lat organizujemy legalne i bezpieczne zatrudnienie.

Dla jednego z naszych holenderskich klientów
poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Spawacz rur - 141/111 / Holandia

Miejsce pracy: Holandia
Obowiązki:
Spawanie rur ze stali (metoda 111) oraz z aluminium (metoda 141)
Praca na stoczni
Wymagania:
DOBRA ZNAJOMOŚĆ J. ANGIELSKIEGO (poziom znajomości języka obcego będzie sprawdzany podczas rozmowy telefonicznej)
Doświadczenie zawodowe w spawaniu rur min. 3 lata ( elektroda + TIG)
Aktualne certyfikaty spawalnicze (111 oraz 141)
Holenderski pracodawca oferuje:
Umowę o pracę
Bezpłatne zakwaterowanie
Atrakcyjne wynagrodzenie
Możliwość pracy w godzinach nadliczbowych
Opłacane składki ubezpieczeniowe i emerytalne
Dodatek urlopowy

Sposób aplikowania:
  Dziękujemy za przesłane dokumenty, po wstępnej selekcji, skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Opinie o Agencjach zatrudnienia i oferty Pracy Strona Główna -> Agencje Pośrednictwa Pracy w NL Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)